Můžete vyhledávat také v online katalogu a přímo objednávat.

Online katalog a Eshop
Kontakt @ AVENTICS
 
PNEUMATICKÉ POHONY
AVENTICS PNEUMATICKÉ POHONY

Pneumatické systémy AVENTICS: důmyslná technika pro automatizační aplikace budoucnosti

Pneumatické know-how díky zkušenostem sbíraným po desetiletí, technologický lídr v integraci elektroniky a nových materiálů, suverénní díky oborově specifickým řešením a dlouhodobým vztahům se zákazníky a se zaměřením na jejich produktivitu a konkurenceschopnost.

VENTILOVÉ SYSTÉMY
AVENTICS VENTILOVÉ SYSTÉMY

Kompaktní ventilový systém AV: nový standard řízení pro ekonomický provoz a univerzální použití

Kompletní automatizační řešení, které se přizpůsobí zadaným parametrům a maximalizuje potenciál strojů a zařízení. Moderní polymerová konstrukce a zkušenosti s aplikačními požadavky tvoří základ nového konceptu. Výsledný systém AV je třída sama o sobě.

TECHNIKA PRO UŽITKOVÁ VOZIDLA
Truck web 144 t.jpg

Technika pro užitková vozidla od společnosti AVENTICS: Pneumatické systémy pro nákladní vozidla a autobusy

Zakázkové ventily a válce pro užitková vozidla, vysoce kvalitní komponenty pro motory, turbodmychadla a řízení spojky – to vše má pro vás naše spektrum výrobků k dispozici. S certifikací ISO/TS nabízíme trvale vysokou úroveň kvality pro všechny dodavatele.

IT'S THAT EASY
AVENTICS – It´s that easy

It’s that easy: AVENTICS dodává pneumatické systémy pouhým stisknutím tlačítka

Jste středem naší péče. Nabízíme vám rychlá, spolehlivá a jednoduchá řešení v průmyslových pneumatických systémech. Na základě naší dlouholeté expertízy pro vás vyvíjíme výrobky na míru – optimálně přizpůsobené vašim požadavkům s dodávkou just in time. Co přesně rozumíme nekomplikovanými obchodními procesy znamená It´s that easy.